Niby to tylko sparing ale pokazuje problemy Realu. Ramos po meczu mówi, że podeszli do tego meczu jak do sparingu. No wlaśnie spełnione gwiazdy, które już wszystko wygrały. Mają pewne miejsce w pierwszym składzie, lepsi już nie będą, końcówka kariery nie ma co się szarpać. Do tego kolega Zidane na ławce.

To tylko pokazuję, że prawdziwym liderem tam był Ronaldo.
Na boisku brał na siebie ciężar gry. Po za boiskiem niesamowita etyka pracy i głód zwycięstw mimo tylu wygranych nagród. Ta aura udziela się reszcie gdy widzisz jak najlepszy zawodnik na świecie zapieprza 3 treningi dziennie i codziennie pracuje by być lepszy.

W Realu potrzeba zmian trzeba wywalić te spełnione gwiazdy trzeba nowych głodnych tytułów. Nie mogą to być tylko obiecujący piłkarze to muszą być czołówka Europy. Póki co ściągneli tylko Hazarda choć ja odniosłem wrażenie, że Hazard bardziej się starał o ten transfer niż Real. To jednak za mało. Eden ma za sobą sezon życia jednak w moim zdaniem duża w tym zasługa Sarriego. Styl gry Włocha bardzo pasował Hazardowi, który lubi mieć piłkę przy nodze. Do tego cała ofensywa oparta o Belga. Oczywiście Eden ma wielki talent i napewno sobie poradzi. Jednak nie wiem czy u Zidane jest w stanie robić takie liczby. Choć z drugiej strony mniej fizyczna gra w La liga może mu pomóc.

#realmadryt #pilkanozna